Msn Kaydol

Msn Kaydol

İnternet teknolojisinin gelişmesiyle beraber artık neredeyse herkes internet üzerinden haberleşmeye başladı. İnternet üzerinden haberleşmek için kullanabileceğiniz birçok yardımcı araç bulunmaktadır. Ama bunlardan en çok kullanılan ve en güvenilir olanlarından birisi Msn’dir. Msn kullanmaya başlamadan önce Kaydolmanız gerekmektedir. Çok kısa sürecek birkaç işlem sonrasında kolayca Msn’ye Kaydolabilirsiniz. Bu sayede Msn aracılığı ile internet üzerinden arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle ücretsiz ve çok kolay bir şekilde konuşabilirsiniz.

Msn’yi kullanabilmeniz için ilk önce bir bilgisayar ve internete ihtiyacınız olacaktır. Daha sonra ise internet sitesinden kendinize bir Msn adresi almanız gerekecektir. Bu işlemleri yaptıktan sonra ister yazılı olarak isterseniz de görüntülü olarak konuşmaya başlayabilirsiniz.

Dikkat: Msn, mayıs ayından itibaren online mesajlaşma hizmetini sonlandırıp Skype'ye taşımıştır. Bu hizmetten yararlanmak için Skype'ye kaydolun. Ancak mail hizmeti devam etmektedir. Eğer isterseniz mail için kaydolmaya devam edebilirsiniz.

Msn Kayıt Formu: Msn Kaydol
Skype Kayıt Formu: Skype Kaydol

Hiç yorum yok :